1. Haberler
  2. Borsa Haberleri
  3. Doğuş Otomotiv, Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) bir sözleşme bildirimi yaptı

Doğuş Otomotiv, Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) bir sözleşme bildirimi yaptı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Doğuş Otomobil’den Yeni İş Birliği: Aerofoils GmbH Distribütörlük Sözleşmesi İmzalandı!

Doğuş Otomobil, denizcilik sektöründe yeni bir iş birliğine imza attı. Şirket, Aerofoils GmbH ile “e-foil” ürünleri için Türkiye distribütörlük sözleşmesi imzaladı. Bu anlaşma ile Doğuş Otomobil, Aerofoils GmbH’nin “Aerofoil” markasının Türkiye’deki satış ve servis hizmetlerini üstlenecek.

Yapılan açıklamada, Aerofoils GmbH ile imzalanan distribütörlük sözleşmesinin detaylarına da yer verildi. Sözleşme kapsamında, Aerofoil markasına ait ürünlerin Türkiye’deki satış ve servis hizmetlerinin Doğuş Otomobil tarafından yürütüleceği belirtildi. Bu iş birliği, denizcilik sektöründe Doğuş Otomobil’in ürün gamını genişleterek daha fazla yenilikçi ürünü tüketicilerle buluşturmayı hedefliyor.

Doğuş Otomobil yetkilileri, Aerofoils GmbH ile yapılan distribütörlük sözleşmesinin, denizcilik sektöründe markanın güçlü bir konuma ulaşmasına katkı sağlayacağını belirtti. Bu iş birliği ile birlikte, deniz tutkunları artık Aerofoil markasına ait e-foil ürünlerine daha kolay erişebilecek ve kaliteli servis hizmetlerinden faydalanabilecekler.

Doğuş Otomotiv, Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) bir sözleşme bildirimi yaptı
Sorumluluk Reddi Beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Hepfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HepFinans ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!