1. Haberler
  2. Ekonomi
  3. Emeklilerin Bayram İkramiyesi Alacağı Tarihler Belli Oldu

Emeklilerin Bayram İkramiyesi Alacağı Tarihler Belli Oldu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Emekli Bayram İkramiyesi Ödemeleri

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, emekli vatandaşlara yönelik bayram ikramiyesi ödemeleri hakkında açıklamalarda bulundu. Bakan Işıkhan sosyal medya hesabından yaptığı duyuruda, emekli vatandaşların bayram ikramiyesi ödemelerinin Kurban Bayramı öncesinde gerçekleştirileceğini belirtti.

Ödeme Tarihleri:

  • Emekli Sandığı (4/c): 10 Haziran 2024
  • Bağ-Kur (4/b): 11 Haziran 2024
  • SSK (4/a): 12-13-14 Haziran 2024

Bakan Işıkhan, emekli ve hak sahiplerine toplamda 42 milyar lira bayram ikramiyesi ödemesinin yapılacağını duyurdu. Bu ödemelerle birlikte ülkemizin emektarlarına ve kıymetli emeklilerine destek olunacağını belirtti. Emeklilerin maddi olarak rahat bir bayram geçirmeleri için gerekli tüm önlemlerin alındığını vurguladı.

Hazırlanan ödeme takvimi doğrultusunda, emeklilerin bayram öncesi maddi anlamda rahat bir nefes alması hedeflenmektedir. Böylece bayram coşkusunu tüm vatandaşlarımızın en güzel şekilde yaşaması ve kutlaması sağlanacaktır. Emeklilerimize ve ailelerine hayırlı, bereketli bir bayram diliyoruz.

Emeklilerin Bayram İkramiyesi Alacağı Tarihler Belli Oldu
Sorumluluk Reddi Beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Hepfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HepFinans ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!