1. Haberler
  2. Ekonomi
  3. Google, Ünlü Laboratuvarındaki Yenilikleri Dünya İle Paylaşacak

Google, Ünlü Laboratuvarındaki Yenilikleri Dünya İle Paylaşacak

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kathryn Zealand: X’in Geleceği İçin Çalışan Deha

Alphabet Inc.’in araştırma laboratuvarı X’te çalışan Kathryn Zealand, işine olan tutkusu ve başarılarıyla dikkat çekiyor. McKinsey & Co. tecrübesiyle yetişen ve teorik fizik doktorasını Sahra altı Afrika’da yeni girişimler kurmak için bırakan Zealand, X’e 2018 yılında katıldı. Boş zamanlarında California’nın en yüksek dağlarını tırmanan ve bilimkurgu sesli kitapları dinleyen Kathryn, son 5 yıldır hayatını bir dış iskelet (exoskeleton) inşa etmeye adadı.

Kathryn Zealand, X’in misyonuna tam anlamıyla uyum sağlamış bir isim. Yenilikçi projeler üretme konusundaki yeteneği ve cesaretiyle X’in geleceğine ışık tutuyor. Sahip olduğu vizyon ve kararlılık sayesinde dış iskelet teknolojisi üzerinde yaptığı çalışmalar, insanlığın ilerleyen teknolojiye uyum sağlamasında büyük önem taşıyor.

Bloomberg Businessweek Türkiye’nin haberine göre, Kathryn Zealand’ın X’teki çalışmaları, geleceğin teknolojilerine yön verecek nitelikte. Dünyanın en saygın ekonomi dergilerinden Bloomberg Businessweek artık Türkiye’de de yayında. Türkiye ve küresel piyasalardaki gelişmeleri analiz eden dergi, iş dünyasının önde gelen isimleriyle yapılan özel röportajlarla da dikkat çekiyor.

Bloomberg Businessweek Türkiye’nin e-dergi formatı ve zengin içeriğiyle, okuyucularına benzersiz bir deneyim sunuyor. Türkiye’deki ve dünyadaki ekonomik gelişmeleri yakından takip etmek isteyenler için vazgeçilmez bir kaynak haline gelen dergi, Kathryn Zealand gibi vizyon sahibi isimlerin hikayelerini de okuyucularıyla paylaşıyor.

X’in geleceği için çalışan Kathryn Zealand ve Bloomberg Businessweek Türkiye’nin sunduğu benzersiz içeriklere erişmek için hemen tıklayın!

Google, Ünlü Laboratuvarındaki Yenilikleri Dünya İle Paylaşacak
Sorumluluk Reddi Beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Hepfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HepFinans ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!