iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X’in beklenen lansmanı dün gece yapıldı. lansman ardından yeni modellerin fiyatları merak edilmeye başlandı. İşte iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X’in fiyatları….

Türkiye’deki Fiyatlar 4 Bin 200 Liradan Başlayabilir

iPhone tutkunlarının meraklı bekleyişi dün akşam yapılan lansmanla birlikte sona erdi. Lansmanda iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X modellerinin özellikleri tanıtıldı. Tanıtım ardından iPhone kullanıcıları fiyatları merak etmeye başladı. Fiyatlar ülkeden ülkeye farklılık gösterirken, bazı ülkelerdeki satış fiyatları netlik kazandı. Türkiye’deki fiyatlar hakkında şimdilik net bir açıklama yapılmazken, bu modeller arasında bulunan iPhone 8’in 4 bin 200 lira gibi bir fiyattan satışa sunulması bekleniyor.

iPhone Modellerinin Fiyatları Bekleniyor

iPhone kullanıcıları yeni modellerin piyasaya sürülmesini sabırsızlıkla beklerken, beklenen gün geldi. iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X tanıtımı ardından satışların kısa bir süre içerisinde başlayacağı kaydedildi. Bu modellerin fiyatları ise ülkeden ülkeye farklılık gösterecek. Bazı ülkeler fiyatları açıklarken, bazı ülkelerdeki satış fiyatları henüz açıklanmadı.

iPhone Modelleri ve Ülke Ülke Fiyatlar….

Amerika ve Yeni iPhone Fiyatları

ABD fiyatları açıklayan ülkeler arasında yer alırken iPhone 8 fiyatı 699 dolar olarak duyuruldu. iPhone 8 Plus fiyatı ABD’de 799 dolardan satışa sunulacak.

Kanada

iPhone 8 Kanada’da 929 dolardan satılacak. iPhone 8 Plus bin 59 dolardan alıcı bulacak. iPhone X yurtiçinde bin 319 dolarla satışa başlayacak.

Avustralya

iPhone 8 Avusturalya fiyatı bin 79 dolar olarak açıklanırken, iPhone 8 Plus bin 229 dolardan satışa sunulacak. iPhone X meraklıları ise bu modele sahip olabilmek için bin 579 dolarlık ödeme yapacak.

Almanya

Almanlar iPhone 8’e sahip olabilmek için 799 Euroyu gözden çıkaracak. iPhone 8 Plus almak siteyenlerin ödeyeceği miktar ise 909 Euro olacak. iPhone X’in Almanya’daki satış fiyatı ise bin 149 Euro.

Fransa

iPhone meraklısı Fransızlar iPhone 8 için 808 Euroluk ödeme yaparken, tercihi iPhone 8 Plus olan tüketicilerin ödeyeceği para 919 Euro! iPhone X meraklılarının bu model için harcayacağı miktar ise en az bin 159 Euro olacak.

iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X fiyatlarını açıklayan ülkeler arasında İspanya, İtalya, Ukrayna ve Rusya bulunuyor.

Türkiye

Türkiye’deki satış fiyatları ise henüz net olarak duyurulmadı. Fakat iPhone 8’in Türkiye’deki satış fiyatının (64 GB) 4 bin 200 liradan başlayacağı tahmin ediliyor. iPhone 8 Plus fiyat tahmini 4 bin 500 liradan başlarken, iPhone X modelinin 5 bin 300 lira seviyesinden başlayacağı ifade ediliyor.

Bu yazıdan memnun kaldınız mı?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]