Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü Olayı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü, Trabzon’dan Bandırma’ya seyir halinde olan BRABUS isimli 64 metre uzunluğundaki kargo gemisinin İstanbul Boğazı kuzey girişinde dümen arızası yaşadığını duyurdu. Olay sonrasında alınan önlemler hakkında açıklamalarda bulundu.

Kılavuz kaptan ve kurtarma ekibi hızla olay yerine sevk edildi. KURTARMA-10 römorkörü ve KEGM-8 hızlı tahlisiye botu, gemiye yardım etmek üzere harekete geçti. İstanbul Boğazı’nda gemi trafiği geçici olarak durduruldu.

Kalabalık ve tehlikeli bir su yolunda meydana gelen bu tür olaylar, denizcilik güvenliği açısından önem taşır. Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü ekiplerinin hızlı müdahalesi, olası bir kaza veya çevre kirliliği riskini azaltmaya yönelik önemli bir adımdır.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü Olayı
Sorumluluk Reddi Beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Hepfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HepFinans - Düşük kredi, Uygun banka! ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!