Koton Hisseleri Halka Arz İle Yıldız Pazar’da İşlem Görmeye Başlıyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Koton Hisseleri İşlem Görmeye Başlıyor

Koton şirketi, Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yaptığı açıklamada, 136 milyon 600 bin TL nominal değerli paylarının halka arzının başarıyla tamamlandığını duyurdu. Bu önemli gelişmeyle birlikte, Koton hisselerinin 10 Mayıs tarihinden itibaren Yıldız Pazar’da işlem görmeye başlayacağı belirtildi.

Şirketin sermayesini temsil eden 829.650.000 TL nominal değerli payları, Kotasyon Yönergesi’nin 8. maddesi çerçevesinde kota alındı. Halka arz edilen Koton payları, Yıldız Pazar’da 30,50 TL/pay baz fiyat üzerinden ve “KOTON.E” kodu ile sürekli işlem yöntemiyle alınıp satılacak.

Ayrıca, işlem sırasında maksimum emir değeri 1.000.000 TL olarak belirlendi. Bu gelişmelerle birlikte, yatırımcılar Koton hisseleriyle ilgili daha fazla bilgi ve detaylı verileri takip edebilecekleri bir döneme giriş yapacaklar. Şirketin bu adımı, yatırımcılar ve piyasa oyuncuları tarafından merakla beklenmekteydi ve şimdi heyecanla beklenen işlem günü gelip çatmış durumda.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Koton Hisseleri Halka Arz İle Yıldız Pazar’da İşlem Görmeye Başlıyor
Sorumluluk Reddi Beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Hepfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HepFinans - Düşük kredi, Uygun banka! ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!