1. Haberler
  2. Borsa Haberleri
  3. Milli Voleybolcular Business Class ile Dönüş Yapacak

Milli Voleybolcular Business Class ile Dönüş Yapacak

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ulaştırma Bakanı’ndan Türk Hava Yolları ve Milli Takım Açıklaması

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, TBMM Dijital Mecralar Komisyonu’nda yaptığı açıklamada, A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın ABD’ye gitmek için ekonomi sınıfında uçtuğu sorusuna cevap verdi. Konuyla ilgili sosyal medya ve haber kanallarından öğrendiğini belirten Bakan Uraloğlu, durumu öğrendikten sonra Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı ile görüştüğünü ifade etti.

Yönetim Kurulu Başkanı tarafından kendisine ulaştırılan bilgilere göre, Amerika uçuşunun 13 saat sürdüğü ve 10 gün öncesinden haber verilmediği için özel bir uçak ayarlanamadığını belirtti. Türk Hava Yolları’nın milli takımlarla yaptığı sponsorluk anlaşmalarına vurgu yapan Uraloğlu, iletişimde yaşanan aksaklığı kabul ederek, “Bunu çok açıklıkla söyleyebilirim. Dönüşleri business olarak organize etmeye çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

Bakan Uraloğlu’nun açıklamaları, milli takımların seyahatlerinde yaşanan lojistik sorunlara dikkat çekti. Sporcuların rahat ve konforlu seyahat edebilmesi, performanslarını etkileyebilecek bir faktör olduğundan, bu tür durumların önlenmesi ve düzeltilmesi önem arz etmektedir. Türk Hava Yolları gibi büyük bir kurumun, milli takımlarla yaptığı sponsorluk anlaşmaları göz önünde bulundurulduğunda, iletişim hatasının tekrarlanmaması için gerekli önlemlerin alınması gerekmektedir.

Milli Voleybolcular Business Class ile Dönüş Yapacak
Sorumluluk Reddi Beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Hepfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HepFinans ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!