MINEX 2017 Sektör Liderlerini Buluşturacak

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MINEX 2017 Madencilik, Doğal Kaynaklar ve Teknolojileri Fuarı 18 Ekimde kapılarını açacak. İzmir’de düzenlenecek fuar etkinliği 21 Ekime kadar devam edecek.

MINEX 2017 Sektör Liderlerini Ağırlayacak

MINEX 2017 Madencilik, Doğal Kaynaklar ve Teknolojileri Fuarı, geri sayıma başladı. Sektör liderlerini bir araya getirecek olan fuarda yerli ve yabancı firmalar yer alacak.

10 Bin Metrekarelik Dev Alanda Düzenlenecek

MINEX 2017, İZFAŞ ve Türkiye Mühendisler ve Mimarlar Odası Birliği Maden Mühendisleri Odasının işbirliği ile düzenlenecek. Fuar etkinliği hakkında açıklama yapan İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri Anonim Şirketi, bu yılki etkinliğin 10 bin metrekarelik dev bir alanda düzenleneceğini duyurdu.

21 Ekime Kadar Sürecek

Fuar kapılarını 18 Ekim 2017 tarihide açarken yerli birçok firma etkinlik kapsamında yerini alacak. Yerli firmaların yanı sıra yabancı firmalar da ürün ve hizmetlerini tanıtımı için İzmir’e gelecek. Geçen yılda düzenlenen etkinlik birçok firmanın tanıtım yapmasını sağlamış, yurtdışından gelen ziyaretçilerin fuara ilgisi yoğun olmuştu. Alınan bilgilere göre madencilik sektörünün dünya lideri konumunda olan Çekya ile Polonya da fuarda yer alacak. MINEX 2017 Madencilik, Doğal Kaynaklar ve Teknolojileri Fuarı kapsamında sektörel gelişmeler masaya yatırılacak, dünya sektörü değerlendirilecek. Fuar 21 Ekim tarihine kadar devam edecek.

İzmir 6. Uluslararası Maden Makineleri ve Teknolojileri Kongresine de Ev sahipliği Yapacak

Bu etkinliğin yanı sıra İzmir farklı bir etkinliğin de ev sahipliğini yapacak. Bu yıl altıncısı düzenlenecek olan 6. Uluslararası Maden Makineleri ve Teknolojileri Kongresi de 18 Ekimde kapılarını açacak. Bu etkinlikte aynı MINEX 2017 gibi 21 Ekime kadar devam edecek.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
MINEX 2017 Sektör Liderlerini Buluşturacak
Sorumluluk Reddi Beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Hepfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Giriş Yap

HepFinans - Düşük kredi, Uygun banka! ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

0
Düşünceleriniz bizim için önemli, lütfen yorum yapın.x