1. Haberler
  2. Ekonomi
  3. Safkan İngiliz Yarış Atı Müzayedesi İçin Nefesler Tutuldu

Safkan İngiliz Yarış Atı Müzayedesi İçin Nefesler Tutuldu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Safkan İngiliz Yarış Atı Müzayedesi Türkiye’de bir ilke imza atacak. İlk defa bireysel bir organizasyonla görücüye çıkacak atlar lüks otomobil fiyatlarıyla yarışacak türden olacak.

Safkan İngiliz Yarış Atı Müzayedesi Geri Sayıma Başladı

Safkan İngiliz Yarış Atı Müzayedesi Sadun Oktav’ın girişimiyle organize edildi. Ülkemizde söz konusu müzayede bireysel olarak ilk defa düzenlenecek. Bu anlamda 21 Ekim tarihinde bir ilk yaşanmış olacak.

Ünlü Atların Tayları Görücüye Çıkacak

Safkan İngiliz Yarış Atı Müzayedesi’ne Adana Atlı Spor Kulübü ev sahipliği yapacak. Müzayede kapsamında yurtiçinden ve yurtdışından çok sayıda katılımcı müzayede için Adana’ya gelecek. Alınan bilgilere göre dünyaca ünlü atların yavruları olan taylar 10 binle 300 bin lira arasında satışa sunulacak. Meraklılarının sabırsızlık beklediği Safkan İngiliz Yarış Atı Müzayedesi 21 Ekim 2017 tarihinde yapılacak.

Organizatörün İsmi Değişmedi!

Safkan İngiliz Yarış Atı Müzayedesi’nin organizatörlüğünü yapan Sadun Oktav, 2016 yılında da buna benzer bir organizasyona imza atmıştı.

Sadun Oktav tarafından bu yıl ikinci defa hayata geçirilecek olan müzayedede toplam 52 tay yeni sahibini bekleyecek. Oktav tarafından yapılan açıklamaya göre İngiliz atlarının en ünlüleri müzayede yer alacak. Fiyatlar ise 300 bin TL’ye kadar çıkacak. Oktav açıklamasında Safkan İngiliz Yarış Atı Müzayedesi tarihinin altını çizerek, etkinliğe herkesi beklediklerini aktardı. “21 Ekimdeki müzayedede Victory Gallop, Lion Heart, Kaneko ve Perfect Storm gibi ünlü atların tayları da satışa sunulanlar arasında bulunacak” diyen Oktav, at tutkunlarını cezbetmeyi başardı. Müzayedeye katılımın yüksek olması beklenirken, fiyatlar şimdiden merak konusu oldu.

Safkan İngiliz Yarış Atı Müzayedesi İçin Nefesler Tutuldu
Sorumluluk Reddi Beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Hepfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HepFinans ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!