TÜED, emeklilere farklı imkanlar oluşturmaya, emekli vatandaşların dertlerine derman olmaya devam ediyor. Dernek şimdide emeklilere günlük 70 liraya taksitle tatil fırsatı sunuyor.

TÜED Üyelerine Günlük 70 Lira Ve 9 Aya Varan Taksit Fırsatı

Kısa adı TÜED olan Türkiye Emekliler Derneği, emeklilere özel indirimli otel fırsatıyla herkesin tatil yapmasına olanak sağlıyor. Bu kapsamda çok sayıda otel ile anlaşması bulunan TÜED, Antalya’da günlük sadece 70 lira ve 9 aya varan taksit imkanlı yeni otellerle anlaştı.

Emekli Herkes Tatil Yapacak!

Konula ilgili detaylı bir açıklama yapan TÜED projeler grup başkanlık görevini yürütmekte olan Emin Tangören, geçen kış emekli vatandaşlara 555 liraya üstelik beş aya varan taksitle kış tatili sunduklarını anımsattı. Sözlerine yaz kampanyaları hakkında bilgi aktararak devam eden Tangören, emekliye sağlanan indirimli tatil imkanlarının kalitesinin yüksek, anlaşmalı otellerin 5 yıldızlı olduğunu ifade ederek devam etti. Otellerin farklı yerlerde olduğunu belirterek, “Alanya ilçesinde 4 gece 5 günlük tatil paketi 650 TL’ye verildi. Dalyan’da anlaşmalı olduğumuz oteller emeklilerimize 3 gecelik 4 günlük eksiksiz bir hizmet verdi. Ekim ayında da indirim kampanyalı tatil imkanlarımız sürüyor. Bu kapsamda bir turla anlaşma sağladık. Emeklilerimizin bu tatilden yararlanmaları için tek yapmaları gereken derneğimize üye olmak. Tek ön şartımız derneğimize üye olmak. Tur operatörümüz üyelerimizi Antalya’da her şey dahil sistemle günlük 70 liraya ağırlıyor” dedi. Tangören açıklamasında üyelerin isterlerse ödemelerini taksitle yapabileceğinin de altını çizdi.

Bu yazıdan memnun kaldınız mı?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]