1. Haberler
  2. Ekonomi
  3. YASED’den Yatırım Dünyası için Heyecan Verici ‘Küresel Yatırım Günleri’

YASED’den Yatırım Dünyası için Heyecan Verici ‘Küresel Yatırım Günleri’

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

YASED Küresel Yatırım Günleri

Uluslararası Yatırımcılar Derneği (YASED), 3-5 Haziran tarihleri arasında düzenleyeceği YASED Küresel Yatırım Günleri etkinliği ile uluslararası doğrudan yatırım trendlerini ve gelişmelerini masaya yatıracak.

Etkinlik Detayları

Etkinlik, 3 Haziran’da YASED webinarlarıyla başlayacak. 5 Haziran’da ise Birleşmiş Milletler Ticaret ve Kalkınma Konferansı (UNCTAD) tarafından düzenlenen “2024 Dünya Yatırım Raporu” Türkiye Lansmanı gerçekleştirilecek.

Katılımcılar ve Konuşmacılar

YASED Küresel Yatırım Günleri’ne Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkanı Ahmet Burak Dağlıoğlu ve YASED Başkanı Engin Aksoy gibi önemli isimler konuşmacı olarak katılacak.

Panelde Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Ticaret Bakanlığı temsilcileri, TOFAŞ CEO’su Cengiz Eroldu ve BOSCH Grubu Türkiye ve Ortadoğu Bölgesi Başkanı Daniel KORİOTH gibi sektör liderleri ülkemizin uluslararası doğrudan yatırım rekabetçiliğini artırmak için yapılması gerekenleri ele alacak.

YASED Küresel Yatırım Günleri, panelin ardından tüm katılımcıların bir araya geleceği YASED Ankara Resepsiyonu ile sona erecek.

YASED’den Yatırım Dünyası için Heyecan Verici ‘Küresel Yatırım Günleri’
Sorumluluk Reddi Beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Hepfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HepFinans ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!