1. Haberler
  2. Kripto Haberleri
  3. Yatırımcılar TON Ekosistemine Akın Ediyor!

Yatırımcılar TON Ekosistemine Akın Ediyor!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TON Blockchain ve DeFiLlama Verilerine Göre Büyüme

TON Blockchain ve DeFiLlama Verilerine Göre Büyüme

TON blockchain’i, DeFiLlama verilerine göre ilk kez 300 milyon doları aşarak Mart ayının başından bu yana on kattan fazla bir artış gösterdi. Teşvik programının uygulamaya konmasından bu yana, TON ağı TVL’si Mart ayı başında 23 milyon dolardan mevcut 315 milyon dolara çıktı. Bu hızlı büyümenin temelinde Ston.fi, Dedust, Tonstakers, ve bemo gibi merkeziyetsiz borsalar ve likit staking projeleri yer almaktadır.

TON Ağındaki Talep Artışı

TON ağına olan talep giderek artmaktadır. Yakın zamanda, Telegram Mini Uygulaması olan Notcoin için token oluşturma etkinliği sırasında 1 milyon cüzdan sisteme dahil edildi. TON’un mimarisi, kullanıcıların ağ kesintisi, ücret artışı veya işlem gecikmeleri olmadan işlem yapmasına olanak tanıdı. Açık Ağ, Telegram’ın bir blockchain projesi olan TON tarafından geliştirildi ve 2021’de piyasaya sürüldü.

TON Blockchain ve Telegram İlişkisi

TON Blockchain ve Telegram İlişkisi

TON blockchain, popüler mesajlaşma platformu Telegram’ın özel token satışlarıyla başlangıçta geliştirilen bir proje olarak ortaya çıktı. Ancak ana ağın başlatılması, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ile yaşanan hukuki bir anlaşmazlık nedeniyle engellendi. Topluluk üyeleri daha sonra Ton Vakfı’nı kurarak aktif geliştirmeyi yeniden başlattılar ve TON, topluluk odaklı bir blockchain olarak 2021’de piyasaya sürüldü.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Yatırımcılar TON Ekosistemine Akın Ediyor!
Sorumluluk Reddi Beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Hepfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HepFinans ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!