19 Mayıs EFT gönderilebilir mi? Hangi Bankalar açık?

19 Mayıs resmi tatil gününde eft gönderilebilir mi? Hangi bankalardan EFT gönderimi yapabilirsiniz detaylar haberimizde.

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı olması münasebetiyle devlet tarafından resmi tatil olarak ilan edilmiştir. Bankalar tarafından belirlenen EFT saatleri resmi tatiller dışında tutulduğundan 19 Mayıs günü EFT gönderimi sağlanamamaktadır.

PEKİ NASIL GÖNDEREBİLİRİM?

19 Mayıs günü EFT göndermek ancak bir sonraki iş günü paranızın alıcıya ulaşacağı anlamına gelir. EFT işlemleri banka personelleri tarafından manuel olarak onaylandığı ve resmi tatil günü bankalarda çalışan olmayacağı için, ilk iş gününde işleminiz sıraya girer ve onaylanırsa karşı tarafa ödemeniz gönderilir.

İNTERNET’TEN VEYA ATM’TEN EFT FARKI VAR MI?

Hayır, Telefon bankacılığı, İnternet, Mobil Şube veya ATM’lerden vereceğiniz ETM gönderme emri aynı olup, benzer şekilde sonuçlanacaktır.

RESMİ TATİLDE EFT GÖNDERME ÜCRETİ

Bazı bankaların Geç EFT adı altında ücret almaları, mesai saatleri dışında EFT emri verdiğinizde ekstra ücrete tâbi tutulabilir. Bankaların EFT ücretlerini öğrenmek için sitemizde yer alan EFT Saatleri kategorisinden kullandığınız bankanın detaylarına ulaşabilirsiniz.

PEKİ NASIL PARA GÖNDEREBİLİRİM?

Bunun için birçok yol var. Eğer para göndereceğiniz hesap aynı bankaysa HAVALE yaparak gönderebilirsiniz. Aynı mobil bankacılık ile herhangi birinin telefon numarasına da para gönderebilirsiniz.

Bu yazıdan memnun kaldınız mı?
[Toplam: Ortalama: ]
  Halk Bankası EFT saatleri
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşünceleriniz bizim için önemli, lütfen yorum yapın.x
()
x