1. Haberler
  2. Borsa Haberleri
  3. Alves Kablo, 3.5 Milyon Euro Değerinde Bir Sipariş Aldı

Alves Kablo, 3.5 Milyon Euro Değerinde Bir Sipariş Aldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Alves Kablo 3.5 Milyon Euro Değerinde İş Anlaşması İmzaladı

Alves Kablo, elektrik malzemeleri ve kablo toptancılığı alanında faaliyet gösteren bir firma olarak büyümesine devam ediyor. Şirketimiz, Slovenya merkezli bir firma ile yaklaşık 3.5 Milyon Euro değerinde bir iş anlaşması imzaladı. Bu anlaşma, 2024 yılı için önemli bir iş hacmi yaratmayı hedeflemektedir.

Şirketimizin ihracat alanlarını genişletme stratejisi kapsamında gerçekleşen bu anlaşma, pazar araştırmaları ve pazarlama faaliyetleri neticesinde hayata geçirilmiştir. Alves Kablo, yeni bayilik anlaşması sayesinde büyüme hedeflerine daha da yaklaşmayı amaçlamaktadır.

Şirketimiz tarafından KAP’a yapılan açıklamada şu ifadelere yer verilmiştir:

“Firmamız, Slovenya merkezli elektrik malzemeleri ve kablo toptancılığı yapan bir firma ile “Bayilik Sözleşmesi” imzalamış olup, 2024 yılı için yaklaşık 3.5 Milyon Euro tutarında iş hacmi yaratılması konusunda anlaşma yapılmıştır. Firmamız İhracat alanlarını geliştirme politikamızın sonucu yapılan pazar araştırma ve pazarlama faaliyetleri sonucunda Gold Bayi katkılarına devam ettirmeyi hedeflemektedir. Saygılarımızla kamuoyuna sunarız.”

Alves Kablo olarak, sürekli büyüyen ve gelişen yapılanmamızla sektördeki etkimizi artırmaya devam ediyoruz. Yenilikçi ürün ve hizmetlerimizle müşterilerimize en iyi çözümleri sunmaya devam edeceğiz.

Alves Kablo, 3.5 Milyon Euro Değerinde Bir Sipariş Aldı
Sorumluluk Reddi Beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Hepfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HepFinans ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!