1. Haberler
  2. Ekonomi
  3. Bloomberg Businessweek Türkiye’nin 30. Sayısı Raflardaki Yerini Aldı

Bloomberg Businessweek Türkiye’nin 30. Sayısı Raflardaki Yerini Aldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bloomberg Businessweek Türkiye’nin 30. Sayısı Yayında!

Bloomberg Businessweek Türkiye dergisinin yeni sayısı raflardaki yerini aldı! Yepyeni bir sayı ile okuyucularını bilgilendirmeye devam ediyor. İşte, bu sayıda öne çıkan başlıklar…

Kapak Konusu: Doğu İttifakının Kapsamı Güçleniyor

Rusya ve Çin liderlerinin masasında enerji, finans, ticaret ve teknoloji konuları öne çıkıyor. Doğu ittifakı, giderek güçleniyor ve bu durum uluslararası ilişkilerde yeni dinamikler yaratıyor.

Özel Dosya: Putin ve Şi ABD’nin ‘Çevrelemesine’ Karşı Mücadeleyi Artırma Sözü Verdi

Çin Devlet Başkanı Şi Jinping ve Rusya lideri Vladimir Putin, artan nükleer gerilim konusunda uyarıda bulundu. ABD’nin ülkelerini “çevrelemesine” karşı işbirliğini artırma sözü vererek, uluslararası arenada güç dengelerini değiştirme potansiyeline sahip.

Çin Büyüdükçe Küreselleşmenin Vidaları Gevşiyor

Rusya ile ilişkileri nedeniyle Batı dünyasındaki imajı zedelenen Çin, gümrük duvarlarıyla karşılaşıyor. Bu durum, Çin’in düşen satışlarını ve elde kalan çıktısını olumsuz etkileyerek, küresel ekonomik dengeleri değiştirme potansiyeline sahip. Türk üreticileri de bu durumdan etkilenebilir.

Bloomberg Businessweek Türkiye dergisi, uluslararası ilişkilerin karmaşık dokusunu okuyucularına aktarırken, güncel ekonomi ve finans haberlerini de titizlikle takip ediyor. Yeni sayıyı kaçırmayın!

Bloomberg Businessweek Türkiye’nin 30. Sayısı Raflardaki Yerini Aldı
Sorumluluk Reddi Beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Hepfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

HepFinans ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!